Nechcem pracovať pre Vás, chceme pracovať s vami. Pomáham spoločnostiam a organizáciám realizovať ich zámer a zvyšovať predaj. Je jedno či  je to len vizitka, logo, kompletná vizuálna identita alebo kampaň, ktorú potrebujete vytvoriť. Všetko, čo robím, má strategický účel. Chápem, že rozpočet má skutočne vplyv na vaše podnikanie. Preto chcem s vami spolupracovať a spoločne vytvoriť stratégiu, ktorá prinesie najlepší možný výsledok pre Váš rozpočet.

 

JA

Moja špecializácia a jedným z koníčkov je digitálny marketing a webdesign, pri ktorom to aj všetko začalo. Je úžasné ak sa môžete v práci realizovať, posúvať ďalej a nie je nič lepšie, ak je práca koníčkom.


Fotografia odzrkadľuje svet a život v ňom.

Najdôležitejšie v živote je pre mňa sloboda, možnosť cestovať, spoznávať nové miesta, trávyť pobyt v prírode. Jednoducho milujem prírodu, ľudí, život. Chcem si užívať každú drobnosť a byť vďačný za každú krásnu chvíľku svojho života. Rád fotografujem – a práve fotografiou môžem zachytiť krásny moment o ktorý sa rád delím. Fotografia odzrkadľuje svet a život v ňom. Preto je potrebné niekedy vypnúť od každodenných rutín a pozrieť sa okolo seba. Cestovanie a príroda – tam hľadám inšpirácie a získavam energiu na nové výzvy.


Čo dodať na záver?

Rob to, čo ťa napĺňa. Peniaze ťa nenaplnia, možno na krátky čas. Robiť pre ne veci, ktoré ani nemáš rád, aby si mal na život, ktorý ťa vlastne ani nebaví? Keď si neužiješ cestu, tak kašli na cieľ. A ja si tu cestu užívam. :)  

Myslíte to s digitálnym marketingom vážne?