Google granty pre neziskové organizácie

Neziskové a charitatívne organizácie na Slovensku majú teraz možnosť zapojiť sa do programu Google pre neziskové organizácie a získať tak bezplatný prístup k množstvu bežne platených produktov, nástrojov a služieb od spoločnosti Google.

Program Google Ad Grants poskytuje neziskovým organizáciám spĺňajúcim kvalifikačné požiadavky možnosť bezplatnej inzercie v službe Google AdWords v hodnote až $10,000 USD mesačne. Je vytvorený tak, aby organizáciám pomohol informovať medzinárodné publikum o ich službách verejnosti v snahe urobiť viac pre svet okolo nás.

Google Adwords nonprofit
Google Grants

Obmedzenia programu

Príjemcovia v programe Ad Grants vytvárajú a spravujú účty AdWords podobné tým, ktoré majú platiaci inzerenti. Majú k dispozícii viacero možností v rámci týchto obmedzení:

  • Maximálny denný rozpočet je $329 USD, teda približne $10,000 USD na mesiac.
  • Limit maximálnej ceny za kliknutie (CZK) je $2.00 USD.
  • Program zahŕňa iba kampane so zacielením na kľúčové slová.
  • Program zahŕňa iba textové reklamy, ktoré sa zobrazujú na stránkach s výsledkami vyhľadávania Google.

Ako požiadať o účasť v programe Google Ad Grants

Podanie prihlášky do programu Google Ad Grants na Slovensku predstavuje dvojkrokový proces. Najskôr musíte požiadať o účasť v programe Google pre neziskové organizácie. Po schválení sa musíte znova prihlásiť v účte Google pre neziskové organizácie a zaregistrovať sa na účasť v programe Google Ad Grants. Nižšie nájdete viac podrobností.

Podrobné podmienky účasti

Služby pre neziskové organizácie

Keď sa stanete členom programu Google pre neziskové organizácie, budete mať prístup k prémiovým službám Google,
ktoré Vaša organizácia získa bezplatne.